I GRAND PRIX JUNIOR ,MŁODZIK – GIZAŁKI

wyniki

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

 

KATEGORIA KADET / KADETKA – OSTRÓW WIELKOPOLSKI 17.03.2018

 

WYNIKI

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA
KATEGORIA ŻAK / ŻACZKA – GOŁUCHÓW 10.03.2018
WYNIKI

 

 

 

KOMUNIKAT Z III GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI
W TENISIE STOŁOWYM MŁODZICZEK/ÓW ORAZ JUNIOREK/ÓW ROZEGRANEGO W OSTROWIE WLKP. 20.01.2018r
MŁODZICZKI

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Kwitowska Adrianna 2005 UKS „Chrobry” Gizałki
2 Jankowiak Wiktoria 2005 UKS „Chrobry” Gizałki
3 Wojdal Olga 2005 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
4 Skonieczna Oliwia 2007 UKS „Maraton” Moskurnia
5 Stępień Julia 2006 UKS „Piast” Ostrzeszów
6 Kubiak Natalia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
7 Roszczak Katarzyna 2007 UKS „Impuls” Zduny
8 Podlewska Magdalena 2007 UKS „Komorzanka” Komorze
9-12 Ławnicka Zofia 2007 UKS „Komorzanka” Komorze
9-12 Hetmańczyk Weronika 2005 UKS „Komorzanka” Komorze
9-12 Starosta Oliwia 2007 UKS „Prosna” Grabów
9-12 Lisiecka Martyna 2005 UKS „Komorzanka” Komorze
13-15 Pietrzak Zofia 2007 LKS Gołuchów
13-15 Lubieniecka Gabriela 2008 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie
13-15 Kopa Aleksandra 2007 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie

 

MŁODZICY

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Mądry Michał 2006 UKS „Piast” Ostrzeszów
2 Klimek Gracjan 2006 UKS „Prosna” Grabów
3 Domagała Mikołaj 2006 UKS „Maraton” Moskurnia
4 Szymlet Krzysztof 2005 LKS „Błyskawica” Bożacin
5 Gawron Dawid 2006 UKS „Maraton” Moskurnia
6 Ziółkowski Igor 2006 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie
7 Szczepaniak Filip 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
8 Idziaszek Paweł 2007 UKS „Komorzanka” Komorze
9-12 Majdecki Kamil 2006 UKS „Chrobry” Gizałki
9-12 Bączyński Szymon 2005 UKS „Maraton” Moskurnia
9-12 Litwin Mikołaj 2005 LKS „Błyskawica” Bożacin
9-12 Ustianowski Bartłomiej 2005 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
13-16 Zydorczyk Mikołaj 2006 UKS „Impuls” Zduny
13-16 Sójka Filip 2006 LKS Gołuchów
13-16 Kamzol Mikołaj 2006 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
13-16 Kozłowski Miłosz 2005 UKS „Impuls” Zduny
17-24 Borowski Wiktor 2005 UKS „Chrobry” Gizałki
17-24 Marcinkowski Jan 2008 LKS Gołuchów
17-24 Stasiak Kacper 2006 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie
17-24 Nowacki Tymoteusz 2008 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie
17-24 Barański Szymon 2007 LKS Gołuchów
17-24 Błoch Filip 2008 UKS „Prosna” Grabów

 

JUNIORKI

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Majdecka Majka 2003 UKS „Chrobry” Gizałki
2 Mazurek Ewa 2003 UKS „Chrobry” Gizałki
3 Swora Katarzyna 2000 UKS „Impuls” Zduny
4 Wewiór Wiktoria 2004 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.

 

JUNIORZY

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Talar Wiktor 2003 UKS „Żaki” Taczanów
2 Ciesielski Roch 2003 UKS „Prosna” Grabów
3 Talaga Dominik 2000 LKS „Błyskawica” Bożacin
4 Krzaczkowski Jakub 2002 UKS „Chrobry” Gizałki
5 Malec Wiktor 2001 UKS „Impuls” Zduny
6 Baranowski Robert 2004 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
7 Dymacz Michał 2002 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
8 Szewczyk Jan 2002 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
9 Binek Michał 2002 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
10-12 Nowak Wojciech LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp.
10-12 Jańczak Paweł 2003 LKS Gołuchów

 

W zawodach uczestniczyło 53 młodych sportowców. Najlepsi udekorowani zostali medalami oraz dyplomami za miejsca 1-7 ufundowanymi przez OZTS Południowa Wielkopolska. Medaliści w każdej z kategorii otrzymali również okolicznościowe puchary zakupione ze środków pozyskanych przez organizatora turnieju czyli LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. A ceremonii dekoracji dokonał Robert Strzelczak.

 

Andrzej Poźniak

 

******************************************************************************************************************

 

KOMUNIKAT Z II GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI
W TENISIE STOŁOWYM ŻAKÓW/CZEK ORAZ KADETÓW/EK ROZEGRANEGO W ZDUNACH 2.12.2017r

 

ŻACZKI

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Cieślak Dominika 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 20
2 Słupska Klaudia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 17
3 Roszczak Katarzyna 2007 UKS „Impuls” Zduny 15
4 Lubieniecka Gabriela 2008 LZS „Orzeł” Wysocko 14
5 Podlewska Magdalena 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 13
6 Kubiak Natalia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 12
7 Dymna Maja 2008 LKS Gołuchów 11
8 Ławnicka Zofia 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 10
9-12 Kurzawska Natasza 2009 UKS „Impuls” Zduny 8
9-12 Kurzawska Nadia 2008 UKS „Impuls” Zduny 8
9-12 Kopa Aleksandra 2008 LZS „Orzeł” Wysocko 8
9-12 Strzelczak Agata 2010 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 8

 

ŻACY

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Szczepaniak Filip 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 20
2 Kołodziejski Miłosz 2008 UKS „Impuls” Zduny 17
3 Szymański Jakub 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 15
4 Skiba Bartłomiej 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 14
5 Nowacki Tymoteusz 2008 LZS „Orzeł” Wysocko Wielkie 13
6 Stach Łukasz 2009 UKS „Impuls” Zduny 12
7 Marcinkowski Jan 2007 LKS Gołuchów 11

 

KADETKI

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Majdecka Majka 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 40
2 Mazurek Ewa 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 37
3 Kwitowska Adrianna 2005 UKS „Chrobry” Gizałki 35
4 Faja Marcelina 2005 UKS „Impuls” Zduny 34
5 Wewior Wiktoria 2004 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 33
6 Zydorczyk Olga 2004 UKS „Impuls” Zduny 32
7 Wojdal Olga 2005 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 31

 

KADECI

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.
1 Baranowski Robert 2004 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 40
2 Szymlet Krzysztof 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin 37
3 Usarek Kacper 2005 UKS „Koliber” Uciechów 35
4 Idziaszek Paweł 2006 UKS „Komorzanka” Komorze 34
5 Ustianowski Bartłomiej 2005 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 33
6 Jańczak Paweł 2003 LKS Gołuchów 32
7 Cierpka Filip 2005 UKS „Koliber” Uciechów 31
8 Kamzol Mikołaj 2006 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 30
9-12 Zydorczyk Mikołaj 2006 UKS „Impuls” Zduny 27
9-12 Szczuraszek Antoni 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin 27
9-12 Kocerka Jakub 2005 UKS „Koliber” Uciechów 27
9-12 Sójka Filip 2006 LKS Gołuchów 27
13 Garbacki Miłosz 2005 UKS „Koliber” Uciechów 23

 

W zawodach uczestniczyło 39 młodych sportowców z 8 klubów. Sędzią zawodów był Eugeniusz Koczorowski. Najlepsi udekorowani zostali medalami oraz dyplomami za miejsca 1-7ufundowanymi przez OZTS Południowa Wielkopolska. Gospodarze turnieju przygotowali dla nagrodzonych i najmłodszej uczestniczki Agaty Strzelczak upominki sponsorowane przez Gminę Zduny.
Prezes UKS Impuls
Alina Wilk

 

******************************************************************************

 

KOMUNIKAT  Z  I GAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI

 

W TENISIE STOŁOWYM ŻAKÓW/CZEK ORAZ KADETÓW/EK

 

ROZEGRANEGO W GIZAŁKACH 21.10.2017r

 

 

ŻACZKI

 

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.

 

1  Cieślak Dominika 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 20

 

2  Skonieczna Oliwia 2007 UKS „Maraton” Moskurnia 17

 

3  Słupska Klaudia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 15

 

4  Podlewska Magdalena 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 14

 

5  Lubieniecka Gabriela 2008 LZS „Orzeł” Wysocko 13

 

6  Roszczak Katarzyna 2007 UKS  „Impuls” Zduny 12

 

7  Jankowiak Lena 2009 UKS „Chrobry” Gizałki 11

 

8  Kubiak Natalia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 10

 

9-12 Dymna Maja 2008 LKS Gołuchów 8

 

9-12 Ławnicka Zofia 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 8

 

9-12 Kopa Aleksandra 2008 LZS „Orzeł” Wysocko 8

 

9-12 Pietrzak Zofia 2007 LKS Gołuchów 8

 

13 Starosta Oliwia 2007 UKS „Prosna” Grabów 6

 

 

ŻACY

 

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.

 

1 Szczepaniak Filip 2007 UKS „Chrobry” Gizałki 20

 

2 Kołodziejski Miłosz 2008 UKS  „Impuls” Zduny 17

 

3 Szymański Jakub 2007 UKS „Komorzanka” Komorze 15

 

4 Skiba Bartłomiej 2007 UKS „Maraton” Moskurnia 14

 

5 Błoch Filip 2008 UKS „Prosna” Grabów 13

 

6 Barański Szymon 2007 LKS Gołuchów 12

 

7 Marcinkowski Jan 2007 LKS Gołuchów 11

 

8 Nowacki Tymoteusz 2008 10

 

9 Łacina Nikodem 2008 UKS „Prosna” Grabów 8

 

 

KADETKI

 

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.

 

1  Majdecka Majka 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 40

 

2  Mazurek Ewa 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 37

 

3  Jankowiak Wiktoria 2005 UKS „Chrobry” Gizałki 35

 

4  Kwitowska Adrianna 2005 UKS „Chrobry” Gizałki 34

 

5  Zydorczyk Olga 2004 UKS  „Impuls” Zduny 33

 

6  Wewior Wiktoria 2004 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 32

 

7  Lisiecka Martyna 2005 UKS „Komorzanka” Komorze 31

 

 

KADECI

 

 

Lp. nazwisko i imię rok ur. klub pkt.

 

1  Talar Wiktor 2003 UKS „Żaki Taczanów 40

 

2  Ciesielski Roch 2004 UKS „Prosna” Grabów 37

 

3  Fluder Łukasz 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 35

 

4  Szymlet Krzysztof 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin 34

 

5  Glapa Bartosz 2004 UKS „Chrobry” Gizałki 33

 

6  Ustianowski Bartłomiej 2005 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 32

 

7  Gawron Dawid 2006 UKS „Maraton” Moskurnia 31

 

8  Bączyński Szymon UKS „Maraton” Moskurnia 30

 

9-12 Majdecki Kamil 2006 UKS „Chrobry” Gizałki 27

 

9-12 Latosiński Dominik 2003 UKS „Chrobry” Gizałki 27

 

9-12 Domagała Mikołaj 2006 UKS „Maraton” Moskurnia 27

 

9-12 Ziółkowski Igor 2006 LZS „Orzeł” Wysocko 27

 

13-16 Idziaszek Paweł 2006 UKS „Prosna” Grabów 23

 

13-16 Barański Szymon 2006 LKS Gołuchów 23

 

13-16 Jańczak Paweł 2003 LKS Gołuchów 23

 

13-16 Komzol Mikołaj 2006 LKS „Tajfun” Ostrów Wlkp. 23

 

17-21 Litwin Mikołaj 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin 18

 

17-21 Urbaniak Filip UKS „Komorzanka” Komorze 18

 

17-21 Sójka Filip 2006 LKS Gołuchów 18

 

17-21 Ryłko Mateusz 2004 LKS Gołuchów 18

 

17-21 Szymoniak Mateusz UKS „Komorzanka” Komorze 18

 

 

W zawodach uczestniczył0 50 młodych sportowców z 10 klubów,

 

co jest rekordem ilościowym ostatnich kilku sezonów rozgrywek

 

indywidualnych w okręgu. Najlepsi udekorowani zostali medalami

 

oraz dyplomami ufundowanymi przez OZTS Południowa Wielkopolska.

 

 

                                                                        Sędzia  zawodów

 

                                                                         Andrzej Poźniak

 

                           KOMUNIKAT

 

Z I GRAND PRIX POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI

 

   W KATEGORII MŁODZICZEK /MŁODZIKÓW

 

                    JUNIOREK/JUNIORÓW

 

                    Gołuchów, 30.09.2017  

 

MŁODZICZKI

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Punkty
1. Cieślak Dominika 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
2. Wojdal Olga 2005 LKS Tajfun Ostrów Wlkp
3. Słupska Klaudia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
4. Lubieniecka Gabriela 2008 LKS Orzeł Wysocko Wielkie
5. Starosta Oliwia 2007 UKS Prosna Grabów
6. Skonieczna Oliwia 2007 UKS Maraton Moskurnia
7. Pietrzak Zofia 2007 LKS Gołuchów
8. Ławnicka Zofia 2007 Komorzanka Komorze
9-12 Dymna Maja 2008 LKS Gołuchów
9-12 Kubiak Natalia 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
9-12 Rzepecka Aleksandra 2005 Skra Mieszków
9-12 Wawrzyniak Julia 2006 LKS Gołuchów
13 Klemm Martyna 2006 Skra Mieszków

 

MŁODZICY

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Punkty
1. Szymlet Krzysztof 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin
2. Szczepaniak Filip 2007 UKS „Chrobry” Gizałki
3. Klimek Gracjan 2006 UKS Prosna Grabów
4. Ziółkowski Igor 2006 LKS Orzeł Wysocko Wielkie
5. Domagała Mikołaj 2006 UKS Maraton Moskurnia
6. Gawron Dawid 2006 UKS Maraton Moskurnia
7. Ustianowski Bartłomiej 2005 LKS Tajfun Ostrów Wlkp
8. Litwin Mikołaj 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin
9-12 Bączyński Szymon 2005 UKS Maraton Moskurnia
9-12 Błoch Filip 2008 UKS Prosna Grabów
9-12 Idziaszek Paweł 2006 Komorzanka Komorze
9-12 Zając Jan 2005 LKS Gołuchów
13-14 Barański Szymon 2007 LKS Gołuchów
13-14 Zając Paweł 2007 LKS Gołuchów

 

JUNIORKI

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Punkty
1. Majdecka Majka 2003 UKS „Chrobry” Gizałki
2. Swora Katarzyna 2000 UKS „Impuls” Zduny
3. Mazurek Ewa 2003 UKS „Chrobry” Gizałki

 

 

 

JUNIORZY

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub Punkty
1. Ciesielski Roch 2004 UKS Prosna Grabów
2. Talar Wiktor 2003 UKS Żaki Taczanów
3. Malec Wiktor 2001 UKS „Impuls” Zduny
4. Fluder Łukasz 2003 UKS Impuls Zduny
5. Krzaczkowski Jakub 2002 UKS „Chrobry”Gizałki
6. Baranowski Robert 2004 LKS Tajfun Ostrów Wlkp
7. Binek Michał 2002 LKS Tajfun Ostrów Wlkp
8. Ryłko Mateusz 2004 LKS Gołuchów
9-11 Fluder Bartłomiej 2002 LKS Tajfun Ostrów Wlkp
9-11 Jańczak Paweł 2003 LKS Gołuchów
9-11 Szewczyk Jan 2002 LKS Tajfun Ostrów Wlkp

 

W zawodach wzięło udział 41 zawodniczek  i  zawodników.

 

Najlepsi otrzymali medale za miejsca 1-3 i dyplomy za miejsca

 

1-6 zakupione przez OZTS Południowej Wlkp.

 

                                                Sędziowie zawodów

 

                              Krzysztof Kraszkiewicz i  Igor Kraszkiewicz 

 

WYNIKI  OTWARTYCH MISTRZOSTW ZDUN

 

W TENISIE STOŁOWYM

 

Z OKAZJI 750 LECIA  MIASTA         20.05.2017

 

Zacięta walka o każdą piłkę i sporo niespodzianek towarzyszyło Otwartym

 

Mistrzostwom Zdun. Zawody rozegrane zostały 20 maja 2017 roku na sali

 

Zespołu Szkół w Zdunach. W turnieju zorganizowanym przez Uczniowski klub

 

Sportowy „IMPULS” wzięło udział aż 77 zawodników często z bardzo odległych

 

miejscowości, którzy wystartowali w 10 kategoriach wiekowych. Dla najlepszych

 

przygotowane zostały puchary za miejsca I-III oraz dyplomy i upominki za

 

miejsca I-VI ufundowane przez władze miasta. Ponadto wszyscy uczestnicy

 

kategorii młodzieżowych otrzymali drobne gadżety upamiętniające 750 Zdun.

 

Organizatorzy przygotowali również nagrody niespodzianki dla najmłodszego

 

i  najstarszego uczestnika zawodów i jedynej kobiety grającej w grupie seniorów.

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju a włodarzom

 

Zdun za sponsorowanie. Jednocześnie  zapraszamy tenisistów do brania udziału

 

w kolejnych organizowanych przez nas imprezach.

 

Najmłodszy zawodnik – Szymon Zieleziński Orzeł Wysocko Wielkie

 

Najstarszy zawodnik – Zenon Marcinkowski Rozdrażew

 

Najlepsza seniorka – Ewa Balcer LKTS Zenit Międzybórz

 

Szczegółowe wyniki

 

Żacy

 

1.Antoni Frąckowiak LKS Spółdzielca Kobylin

 

2. Mikołaj Cheba UKS Golina Wielka

 

3. Miłosz Kołodziejski UKS Impuls Zduny

 

4. Igor Ziółkowski Orzeł Wysocko Wielkie

 

5. Tomasz Lechowicz LKTS Zenit Miedzybórz

 

6. Mikołaj Domagała UKS Maraton Moskurnia

 

7-8. Henryk Buniowski UKS Impuls Zduny

 

        Dariusz Bzodek Kobylin

 

9-12 Mikołaj Zydorczyk UKS Impuls Zduny

 

       Emilian Biniek LZS Błyskawica Bożacin

 

        Paweł Sitek Orzeł Wysocko Wielkie

 

        Tymoteusz Nowacki Orzeł Wysocko Wielkie

 

13-16 Łukasz Stach UKS Impuls Zduny

 

        Michał Zieleziński Orzeł Wysocko Wielkie

 

       Szymon Zieleziński Orzeł Wysocko Wielkie

 

      Marcel Waszyński LKS Spółdzielca Kobylin

 

Żaczki

 

1.Katarzyna Roszczak UKS Impuls Zduny

 

2. Gabriela Lubieniecka Orzeł Wysocko Wielkie

 

3.Oliwia Skonieczna UKS Maraton Moskurnia

 

4.Karolina Kościelna LZS Błyskawica Bożacin

 

5.Piaseczna Weronika LZS Błyskawica Bożacin

 

6.Nadia Kurzawska UKS Impuls Zduny

 

7.Natasza Kurzawska UKS Impuls Zduny

 

Młodziczki

 

1.Adrianna Kwitowska UKS Chrobry Gizałki

 

2.Marcelina Faja UKS Impuls Zduny

 

3.Olga Zydorczyk UKS Impuls Zduny

 

4. Wiktoria Wewior LKS Tajfun Ostrów Wlkp.

 

5.Anita Łęcka LKS Spółdzielca Kobylin

 

Młodzicy

 

1.Piotr Klimek LKTS Zenit Międzybórz

 

2.Roch Ciesielski UKS Prosna Grabów

 

3.Lucjan Maćkowiak LKS Spółdzielca Kobylin

 

4.Michał Dymacz LKS Tajfun Ostrów Wlkp.

 

5.Krzysztof Szymlet LZS Błyskawica Bożacin

 

6.Miłosz Kozłowski UKS Impuls Zduny

 

7-8 Kamil Szymański UKS Impuls Zduny

 

      Antoni Szczuraszek LZS Błyskawica Bożacin

 

Kadetki

 

1.Weronika Połczyńska UKS Impuls Zduny

 

2.Agata Szczotka LZS Błyskawica Bożacin

 

Kadeci

 

1.Maciej Klimek LKTS Zenit Międzybórz

 

2.Łukasz Fluder UKS Impuls Zduny

 

3.Kacper Waszyński LKS Spółdzielca Kobylin

 

4.Michał Binek LKS Tajfun Ostrów Wlkp.

 

Juniorki

 

1.Klaudia Wachowiak LKS Spółdzielca Kobylin

 

2. Katarzyna Swora UKS Impuls Zduny

 

Juniorzy

 

1.Jakub Żuberek LKTS Zenit Międzybórz

 

2.Wiktor Malec UKS Impuls Zduny

 

3.Tomasz Zawada Góry

 

4. Mateusz Staniewski UKS Impuls Zduny

 

5. Mikołaj Fluder UKS Impuls Zduny

 

Seniorzy

 

1.Robert Wachowiak LKS Spółdzielca Kobylin

 

2.Patryk Zieleziński Orzeł Wysocko Wielkie

 

3.Tomasz Wilk Zduny

 

4.Zbigniew Pietrzak LKS Barycz Przygodzice

 

5.Wojciech Wilk Zduny

 

6.Marek Ciesielski UKS Prosna Grabów

 

7-8 Ewa Balcer LKTS Zenit Międzybórz

 

      Artur Fluder Zduny

 

9-12 Piotr Roszczak Zduny

 

        Tomasz Kasprzak UKS Impuls Zduny

 

        Jacek Chlebowski UKS Chrobry Gizałki

 

        Łukasz Szymanek Cieszków

 

Weterani

 

1.Jan Trembecki Milicz

 

2.Sławomir Grzelski Krotoszyn

 

3.Witold Szwajkowski LKS Barycz Przygodzice

 

4.Zenon Marcinkowski Rozdrażew

 

5.Szymon Drzewiecki Krotoszyn

 

6.Ryszard Nykiel LKS Barycz Przygodzice

 

7-8 Grzegorz Wojciechowski LKS Barycz Przygodzice

 

      Marek Sójka Gorzupia

 

9-12 Wiesław Pazgrat LKS Spółdzielca Kobylin

 

        Leszek Kłobuz LKS Gorzyce Małe

 

        Zbigniew Lis LKS Gorzyce Małe

 

       Jan Kominek Krotoszyn

 

13-16 Mirosław Karwik Zduny

 

          Tadeusz Radajewski Krotoszyn

 

         Zenon Ratajczak Dolsk

 

         ZenonPrzybylak UKS Daniszyn

 

Wyniki Mistrzostw Okręgu Południowa Wielkopolska

 

w kat. Kadetek i kadetów Gołuchów 29 kwietnia 2017r.

 

KADETKI:
1. Majka Majdecka Chrobry Gizałki
2. Ewa Mazurek Chrobry Gizałki
3. Adrianna Kwitowska Chrobry Gizałki
4. Agata Szczotka Błyskawica Bożacin
5. Wiktoria Jankowiak Chrobry Gizałki
6. Marcelina Faja Impuls Zduny
7. Laura Litwin Błyskawica Bożacin
8. Olga Izydorczyk

 

KADECI:
1. Wiktor Talar Żaki Taczanów
2.  Łukasz Fluder  Impuls Zduny
3. Jakub Krzaczkowski Chrobry Gizałki
4. Bartosz Glapa Chrobry Gizałki
5. Michał Dymacz Tajfun Ostrów Wlkp
6. Michał Binek Tajfun Ostrów Wlkp
7. Paweł Jańczak LKS Gołuchów
8. Bartłomiej Ustianowski Tajfun Ostrów Wlkp
9-10 Kowalski Kamil Żaki Taczanów
9-10 Miłosz Kozłowski Impuls Zduny

 

DEBEL KADETEK:
1. Majdecka/Mazurek Chrobry Gizałki
2. Kwitowska Jankowiak Chrobry Gizałki
3. Szczotka/Litwin Błyskawica Bożacin
4. Faja/Zydorczyk Impuls Zduny

 

DEBEL KADETÓW:
1. Krzaczkowski/Glapa Chrobry Gizałki
2. Dymacz/Binek LKS Tajfun Ostrów Wlkp
3. Fluder/Kozłowski Impuls Zduny
4. Talar/Kowalski Żaki Taczanów

 

MIKST:
1. Majdecka/Krzaczkowski Chrobry Gizałki
2. Mazurek/Glapa Chrobry Gizalki
3. Faja/Fluder Impuls Zduny
4. Zydorczyk/Kozłowski Impuls Zduny

 

Sędzia zawodów : Krzysztof Kraszkiewicz

 

**************************************

 

Wyniki mistrzostw Okręgu Południowej Wielkopolski 2016-2017

 

Ostrów Wlkp 01.04.2017r.

 

Kategoria młodzik i młodziczka

 

Gra pojedyncza młodziczek

 

1. Adrianna Kwitowska – UKS Chrobry Gizałki,

 

2. Marcelina Faja – UKS Impuls Zduny,

 

3. Wiktoria Jankowiak – UKS Chrobry Gizałki.

 

Gra pojedyncza młodzików

 

1. Roch Ciesielski – UKS Prosna Grabów,

 

2. Bartosz Glapa – UKS Chrobry Gizałki,

 

3. Michał Dymacz – LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

 

Gra podwójna młodziczek

 

1. Wiktoria Jankowiak, Adrianna Kwitowska – UKS Chrobry Gizałki,

 

2. Olga Zydorczyk, Marcelina Faja – UKS Impuls Zduny,

 

3. Dominika Cieślak, Klaudia Słupska – UKS Chrobry Gizałki.

 

Gra podwójna młodzików

 

1. Michał Dymacz, Bartłomiej Ustianowski – LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski,

 

2. Bartosz Glapa, Filip Szczepaniak – UKS Chrobry Gizałki,

 

3. Kamil Szymański, Miłosz Kozłowski – UKS Impuls Zduny.

 

Gra mieszana młodzików

 

1. Adrianna Kwitowska, Bartosz Glapa – UKS Chrobry Gizałki,

 

2. Wiktoria Jankowiak, Filip Szczepaniak – UKS Chrobry Gizałki,

 

3. Marcelina Faja, Miłosz Kozłowski – UKS Impuls Zduny.

 

4. Olga Wojdal, Michał Dymacz – LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.

 

————————————————————————————————————————————-

 

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW OKRĘGU POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI

 

W KATEGORII JUNIOREK/JUNIORÓW ZDUNY, 25.03.2017

 

JUNIORKI

 

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub

 

1. Majdecka Majka 2003 UKS „Chrobry” Gizałki

 

2. Mazurek Ewa 2003 UKS „Chrobry” Gizałki

 

3. Swora Katarzyna 2000 UKS „Impuls” Zduny

 

4. Faja Marcelina 2004 UKS „Impuls” Zduny

 

5. Szczotka Agata 2002 LZS „Błyskawica” Bożacin

 

6. Połczyńska Weronika 2002 UKS „Impuls” Zduny

 

7. Zydorczyk Olga 2004 UKS „Impuls” Zduny

 

8. Banaszek Patrycja 2001 LZS „Błyskawica” Bożacin

 

9. Roszczak Katarzyna 2007 UKS „Impuls” Zduny

 

JUNIORZY

 

 

L.p. Nazwisko i imię Rok ur. Klub

 

1. Talar Wiktor 2003 UKS Żaki Taczanów

 

2. Malec Wiktor 2001 UKS „Impuls” Zduny

 

3. Talaga Dominik 2000 LZS „Błyskawica” Bożacin

 

4. Staniewski Mateusz 1999 UKS „Impuls” Zduny

 

5. Matela Krzysztof 2000 UKS „Impuls” Zduny

 

6. Maciejewski Jacek 1999 UKS Żaki Taczanów

 

7. Krzaczkowski Jakub 2002 UKS „Chrobry” Gizałki

 

8. Fluder Łukasz 2003 UKS „Impuls” Zduny

 

9-12 Fluder Mikołaj 2001 UKS „Impuls” Zduny

 

Glapa Bartosz 2004 UKS „Chrobry” Gizałki

 

Szcześniak Krzysztof 2000 LKS Gołuchów

 

Kozłowski Miłosz 2005 UKS „Impuls” Zduny

 

13-15 Zydorczyk Mikołaj 2006 UKS „Impuls” Zduny

 

Szymański Kamil 2005 UKS „Impuls” Zduny

 

Szymlet Krzysztof 2005 LZS „Błyskawica” Bożacin

 

GRY PODWÓJNE JUNIOREK

 

 

L.p. Nazwisko i imię Klub

 

1. Majdecka Majka- Mazurek Ewa UKS „Chrobry” Gizałki

 

2. Swora Katarzyna- Połczyńska Weronika UKS „Impuls” Zduny

 

3. Faja Marcelina- Zydorczyk Olga UKS „Impuls” Zduny

 

4. Szczotka Agata- Banaszek Patrycja LZS „Błyskawica” Bożacin

 

GRY PODWÓJNE JUNIORÓW

 

 

L.p. Nazwisko i imię Klub

 

1. Talar Wiktor- Maciejewski Jacek UKS Żaki Taczanów

 

2. Malec Wiktor- Matela Krzysztof UKS „Impuls” Zduny

 

3. Staniewski Mateusz- Fluder Łukasz UKS „Impuls” Zduny

 

4. Talaga Dominik- Szymlet Krzysztof LZS „Błyskawica” Bożacin

 

5-7 Fluder Mikołaj -Kozłowski Miłosz UKS „Impuls” Zduny

 

6. Krzaczkowski Jakub- Glapa Bartosz UKS „Chrobry” Gizałki

 

7. Zydorczyk Mikołaj- Szymański Kamil UKS „Impuls” Zduny

 

GRY MIESZANE

 

 

L.p. Nazwisko i imię Klub

 

1. Swora Katarzyna- Malec Wiktor UKS „Impuls” Zduny

 

2. Majdecka Majka-Krzaczkowski Jakub UKS „Chrobry” Gizałki

 

3. Połczyńska Weronika-Matela Krzysztof UKS „Impuls” Zduny

 

4. Faja Marcelina-Staniewski Mateusz UKS „Impuls” Zduny

 

5-8 Szczotka Agata-Talaga Dominik LZS „Błyskawica” Bożacin

 

Zydorczyk Olga-Fluder Mikołaj UKS „Impuls” Zduny

 

Mazurek Ewa-Glapa Bartosz UKS „Chrobry” Gizałki

 

Banaszek Patrycja-Szymlet Krzysztof LZS „Błyskawica” Bożacin

 

9 Roszczak Katarzyna-Zydorczyk Mikołaj UKS „Impuls” Zduny

 

W zawodach wzięło udział 24 zawodników. Najlepsi otrzymali medale

 

za miejsca 1-3 i dyplomy za miejsca 1-8 w grach indywidualnych i

 

1-4 w grach podwójnych  zakupione przez OZTS Południowej Wlkp. ,

 

puchary sponsorowane przez Starostwo Powiatowe Krotoszyn

 

oraz drobne upominki sponsorowane przez Bank Spółdzielczy

 

w Krotoszynie.

 

                                                           Prezes UKS  IMPULS

 

                                                                     Alina Wilk

 

WYNIKI MISTRZOSTW POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI W KATEGORII ŻAKÓW/CZEK

GIZAŁKI 11.03.2017

Klasyfikacja klubów

L.p.

Zespół

Złoto

Srebro

Brąz

Razem

1.

UKS „Chrobry” Gizałki

4

2

1

7

2.

UKS „Komorzanka” Komorze

0

2

2

4

3.

UKS „Impuls” Zduny

1

1

0

2

4-5.

LKS Gołuchów

0

0

1

1

UKS „Maraton” Moskurnia

0

0

1

1

 

Dziewczęta

 

 

1.

Klaudia Słupska

UKS „Chrobry” Gizałki

2.

Dominika Cieślak

UKS „Chrobry” Gizałki

3.

Magdalena Podlewska

UKS „Komorzanka” Komorze

4.

Zofia Ławnicka

UKS „Komorzanka” Komorze

5.

Oliwia Skonieczna

UKS Maraton Moskurnia

6.

Gabriela Lubieniecka

LZS Orzeł Wysocko

7.

Natalia Kubiak

UKS „Chrobry” Gizałki

8.

Zofia Pietrzak

LKS Gołuchów

9-12

Maja Dymna

LKS Gołuchów

Lena Jankowiak

UKS „Chrobry” Gizałki

Katarzyna Roszczak

UKS „Impuls” Zduny

Julia Wawrzyniak

LKS Gołuchów

13.

Wiktoria Majewska

LKS Gołuchów

 

Chłopcy

 

 

1.

Filip Szczepaniak

UKS „Chrobry” Gizałki

2.

Miłosz Kołodziejski

UKS „Impuls” Zduny

3.

Mikołaj Domagała

UKS Maraton Moskurnia

4.

Igor Ziółkowski

LZS Orzeł Wysocko

5.

Jakub Szymański

UKS „Komorzanka” Komorze

6.

Kamil Majdecki

UKS „Chrobry” Gizałki

7.

Mikołaj Zydorczyk

UKS „Impuls” Zduny

8.

Paweł Idziaszek

UKS „Komorzanka” Komorze

9-12

Dawid Gawron

UKS Maraton Moskurnia

Paweł Zając

LKS Gołuchów

Jan Marcinkowski

LKS Gołuchów

Paweł Barański

LKS Gołuchów

13.

Michał Olejnik

UKS Maraton Moskurnia

 

1.

Dominika Cieślak

UKS „Chrobry” Gizałki

Klaudia Słupska

2.

Magdalena Podlewska

UKS „Komorzanka” Komorze

Zofia Ławnicka

3.

Maja Dymna

LKS Gołuchów

Zofia Pietrzak

4.

Natalia Kubiak

UKS „Chrobry” Gizałki

Lena Jankowiak

5.

Wiktoria Majewska

LKS Gołuchów

Julia Wawrzyniak

 

Deble chłopcy

 

 

1.

Miłosz Kołodziejski

UKS „Impuls” Zduny

Mikołaj Zydorczyk

2.

Paweł Idziaszek

UKS „Komorzanka” Komorze

Jakub Szymański

3.

Kamil Majdecki

UKS „Chrobry” Gizałki

Filip Szczepaniak

4.

Mikołaj Domagała

UKS Maraton Moskurnia

Dawid Gawron

5.

Paweł Barański

LKS Gołuchów

Jan Marcinkowski

 

Miksty

1.

Dominika Cieślak

UKS „Chrobry” Gizałki

Kamil Majdecki

2.

Klaudia Słupska

UKS „Chrobry” Gizałki

Filip Szczepaniak

3.

Magdalena Podlewska

UKS „Komorzanka” Komorze

Jakub Szymański

4.

Katarzyna Roszczak

UKS „Impuls” Zduny

Miłosz Kołodziejski

Zofia Ławnicka

UKS „Komorzanka” Komorze

Paweł Idziaszek

Oliwia Skonieczna

UKS Maraton Moskurnia

5-8.

Mikołaj Domagała

Gabriela Lubieniecka

LZS Orzeł Wysocko

Igor Ziółkowski

Zofia Pietrzak

LKS Gołuchów

Paweł Barański

Maja Dymna

LKS Gołuchów

9-10.

Paweł Zając

Julia Wawrzyniak Jan Marcinkowski

LKS Gołuchów