REGULAMIN ROZGRYWEK DRUŻYNOWYCH

         PROTOKÓŁ DO WYPEŁNIENIA – pobierz

   TERMINARZ  IV LIGI KALISKO – KONIŃSKIEJ

NA SEZON 2018/2019 R. –  RUNDA REWANŻOWA

GRUPA  MISTRZOWSKA

godz.
X  KOLEJKA   3  LUTY   2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI  I  Taczanów
LKS ORZEŁ I Wysocko W.
10:4
OK
10:00
UKS PIAST  II  Ostrzeszów
UKS II Daniszyn
10:2
OK
LKS Gołuchów
pauza
Termin rezerwowy 10 LUTY 2019 R.
godz.
XI  KOLEJKA  17  LUTY   2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS PIAST  II  Ostrzeszów
UKS ŻAKI I Taczanów
8:10
OK
10:00
LKS ORZEŁ I Wysocko W.
LKS Gołuchów
10:4
OK
UKS II Daniszyn
pauza
Termin rezerwowy 24 LUTY 2019 R.
godz.
XII  KOLEJKA  3  MARZEC    2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS II Daniszyn
LKS ORZEŁ I Wysocko W.
7:10
OK
LKS Gołuchów
UKS ŻAKI  I Taczanów
1:10
OK
UKS PIAST II Ostrzeszów
pauza
godz.
XIII  KOLEJKA  10  MARZEC   2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI  I Taczanów
UKS II Daniszyn
10:4
OK
10:00
LKS Gołuchów
UKS PIAST  II  Ostrzeszów
1:10
OK
LKS ORZEŁ I Wysocko W.
pauza
Termin rezerwowy 17 MARZEC 2019 R.

 

godz.
XIV  KOLEJKA  (OSTATNIA)  31 MARZEC   2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS PIAST  II  Ostrzeszów
LKS ORZEŁ I Wysocko W.
6:10
OK
10:00
UKS II Daniszyn
LKS Gołuchów
8:10
OK
UKS ŻAKI Taczanów
pauza

TERMINARZ  IV LIGI KALISKO – KONIŃSKIEJ

NA SEZON 2018/2019 R. –  RUNDA REWANŻOWA

GRUPA  SPADKOWA

godz.
X  KOLEJKA   3  LUTY   2019 R.
wynik
protokół
10:00
LKS I Gorzyce Małe
LKS II Gorzyce Małe
8:10
OK
10:00
UKS Moskurnia
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:7
OK
KS KROTOSZ I Krotoszyn
Termin rezerwowy  10 LUTY 2019 R.
godz.
XI  KOLEJKA  17  LUTY   2019 R.
wynik
protokół
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS Moskurnia
9:9
OK
LKS II Gorzyce Małe
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
6:10
OK
LKS I Gorzyce Małe
Termin rezerwowy  24 LUTY 2019 R.
godz.
XII  KOLEJKA  3  MARZEC    2019 R.
wynik
protokół
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
10:4
OK
10:00
UKS Moskurnia
LKS I Gorzyce Małe
9:9
OK
LKS II Gorzyce Małe
godz.
XIII  KOLEJKA  10  MARZEC   2019 R.
wynik
protokół
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS I Gorzyce Małe
10:5
OK
10:00
UKS Moskurnia
LKS II Gorzyce Małe
5:10
OK
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
Termin rezerwowy 17 MARZEC 2019 R.
godz.
XIV  KOLEJKA (OSTATNIA )  31  MARZEC   2019 R.
wynik
protokół
10:00
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie
LKS I Gorzyce Małe
4:10
OK
10:00
LKS II Gorzyce Małe
KS KROTOSZ I Krotoszyn
2:10
OK
UKS Moskurnia

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

OKRĘGU KALISKO – KONIŃSKIEGO W SEZONIE 2018/2019 R.

 I  RUNDA 

godz.
I  KOLEJKA  7  PAŻDZIERNIKA 2018 R.
wynik
protokół
10:00
UKS Moskurnia
UKS ŻAKI I Taczanów
6:10
OK
10:00
LKS Gołuchów
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:5
OK
10:00
UKS II Daniszyn
UKS PIAST II Ostrzeszów
8:10
OK
10:00
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
0:10
OK
10:00
LKS II Gorzyce Małe
LKS I Gorzyce Małe
4:10
OK
godz.
II  KOLEJKA  14  PAŻDZIERNIKA 2018 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI I Taczanów
LKS Gołuchów
8:10
OK
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS II Daniszyn
7:10
OK
10:00
UKS PIAST II Ostrzeszów
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
10:0
OK
10:00
LKS II Gorzyce Małe
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
2:10
OK
10:00
LKS I Gorzyce Małe
UKS Moskurnia
8:10
OK
godz.
III  KOLEJKA  28  PAŻDZIERNIKA 2018 R.
wynik
protokół
10:00
UKS II Daniszyn
UKS ŻAKI I Taczanów
10:5
OK
10:00
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:5
OK
10:00
UKS PIAST II Ostrzeszów
LKS II Gorzyce Małe
10:3
OK
10:00
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
LKS I Gorzyce Małe
10:1
OK
10:00
LKS Gołuchów
UKS Moskurnia
10:0
OK
godz.
IV  KOLEJKA  18  LITOPADA 2018 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI I Taczanów
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
10:3
OK
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS II Gorzyce Małe
10:5
OK
10:00
UKS PIAST II Ostrzeszów
LKS I Gorzyce Małe
10:0
OK
10:00
UKS Moskurnia
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
3:10
OK
10:00
LKS Gołuchów
UKS II Daniszyn
9:9
OK
godz.
V  KOLEJKA  25 LISTOPADA 2018 R.
wynik
protokół
10:00
LKS II Gorzyce Małe
UKS ŻAKI I Taczanów
3:10
OK
10:00
LKS I Gorzyce Małe
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:8
OK
10:00
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
UKS PIAST II Ostrzeszów
10:7
OK
10:00
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
LKS Gołuchów
2:10
OK
10:00
UKS II Daniszyn
UKS Moskurnia
10:3
OK
godz.
VI  KOLEJKA  2  GRUDNIA  2018 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI I Taczanów
LKS I Gorzyce Małe
10:2
OK
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
1:10
OK
10:00
UKS Moskurnia
UKS PIAST II Ostrzeszów
1:10
OK
10:00
LKS Gołuchów
LKS II Gorzyce Małe
10:5
OK
10:00
UKS II Daniszyn
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
10:0
OK

                         9 GRUDNIA – termin rezerwowy,

godz.
VII  KOLEJKA  16  GRUDNIA  2018 R.
wynik
protokół
10:00
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
UKS ŻAKI I Taczanów
10:4
OK
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS PIAST II Ostrzeszów
1:10
OK
10:00
LKS I Gorzyce Małe
LKS Gołuchów
1:10
OK
10:00
LKS II Gorzyce Małe
UKS II Daniszyn
0:10
OK
10:00
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
UKS Moskurnia
6:10
OK
godz.
VIII  KOLEJKA  6  STYCZNIA 2019 R.
wynik
protokół
10:00
UKS ŻAKI I Taczanów
UKS PIAST II Ostrzeszów
9:9
OK
10:00
UKS Moskurnia
KS KROTOSZ I Krotoszyn
10:5
OK
10:00
LKS Gołuchów
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
10:7
OK
10:00
UKS II Daniszyn
LKS I Gorzyce Małe
10:2
OK
10:00
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
LKS II Gorzyce Małe
10:5
OK
godz.
IX  KOLEJKA   13   STYCZNIA 2019 R.
wynik
protokół
10:00
KS KROTOSZ I Krotoszyn
UKS ŻAKI I Taczanów
2:10
OK
10:00
UKS PIAST II Ostrzeszów
LKS Gołuchów
10:4
OK
10:00
LKS ORZEŁ I Wysocko Wlk
UKS II Daniszyn
10:0
OK
10:00
LKS I Gorzyce Małe
LKS ORZEŁ II Wysocko Wlk
10:3
OK
10:00
LKS II Gorzyce Małe
UKS Moskurnia
2 :10
OK

14 -27 FERIE ZIMOWE 2019 

27 STYCZNIA 2019 ROKU , TERMIN REZERWOWY 

    W RUNDZIE  REWANŻOWEJ  NASTĄPI PODZIAŁ NA GRUPY

 – MISTRZOWSKĄ  I SPADKOWĄ PO PIĘĆ ZESPOŁÓW.

DWA NAJLEPSZE ZESPOŁY PO PIERWSZEJ RUNDZIE ORAZ DWA NAJNIŻEJ

SKLASYFIKOWANE SPOKAJĄ SIĘ W OSTATNIEJ KOLEJCE.

   ZESPOŁY Z TEGO SAMEGO KLUBU  ( JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ W TEJ SAMEJ GRUPIE)

MUSZĄ ROZEGRAĆ MECZ POMIĘDZY SOBĄ W PIERWSZEJ KOLEJCE

RUNDY REWANŻOWEJ.

Punkty z pierwszej rundy zostają zachowane.

Gospodarzami meczów będą zespoły ,które były gośćmi w pierwszej rundzie.

ADRESY I TEL. KONTAKTOWE NA SEZON 2018/2019

ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE ,,INNE – ADRESY”