ADRESY ROZGRYWEK I TEL. KONTAKTOWE

IV liga  tenisa stołowego OZTS Kalisz – Konin w sezonie  2019/2020 r.

Klub sportowy

Adres rozgrywek

Osoba odpowiedzialna

za drużynę, telefon

KS KROTOSZ I

Krotoszyn

Hala Sportowa

Krotoszyn ul. Młyńska 2

Sławomir GRZELSKI

tel . 888 868 380

slawek4966@interia.pl

   UKS

Moskurnia

Sala Szkoły Podstawowej

Moskurnia  9 a

62-840 Koźminek

Przemysław OLEJNIK

tel. 603-745-597

przemoolejnik@interia.pl

UKS Piast II

Ostrzeszów

Sala Szkoły Podstawowej

Ostrzeszów  ul. Łąkowa 1

                    lub

Sala OSS Piast ul. Sportowa 10

Jarosław KRZYWAŹNIA

tel. 660-523-680

jkrzywaznia@gmail.com

LKS Gołuchów

Sala Sportowa

Gimnazjum Publicznego

Gołuchów ul Czartoryskich 53

Krzysztof KRASZKIEWICZ

tel. 695-969-105

kkrasz@interia.pl

LKS Orzeł II

Wysocko Wielkie

      Sala Sportowa

Szkoły Podstawowej

Wtórek,

   ul Szkolna 12

Karol LUBIENIECKI

tel.513-141-140

luka76@op.pl

LKS I Gorzyce Małe

Sala Szkoły Podstawowej

Wierzbno,  ul Szkolna 4

Paweł BARCZAK

tel.601-856-664

pawel.barczak8@wp.pl

UKS Żaki I

UKS Żaki II

Taczanów

Sala Gimnazjum

Taczanów  Drugi

Marek BIERNAT

tel.502-035-691

marekbier@wp.pl

UKS Daniszyn II

Sala Szkoły Podstawowej

Daniszyn 35

Sławomir GLASER

tel. 667-690-540

slawek_gla@wp.pl

UKS

Chrobry I

     Gizałki

Sala gimnastyczna

Szkoły Podstawowej

Gizałki , ul .Kolejowa 1

Jacek BOROWSKI

tel. 795-118-903

jacekborowski1515168@wp.pl

chrobrygizalki@wp.pl

ADRESY ROZGRYWEK I TEL. KONTAKTOWE

V  liga tenisa stołowego OZTS Kalisz – Konin w sezonie  2018/2019 r.

Klub sportowy

Adres rozgrywek

Osoba odpowiedzialna

za drużynę, telefon

KS Krotosz II

Krotoszyn

Hala Sportowa

Krotoszyn ul. Młyńska 2

Adrian KOSSMANN

tel .667 576 232

a_kossmann@wp.pl

KTS  I  KALISZ

KTS  II KALISZ

KTS  III KALISZ

 Sala gimnastyczna  IV L.O.

      KALISZ,  ul.Widok 96 A

Mateusz ANTOLCZYK

tel. 885 360 569

ktskalisz@gmail.com

UKS Impuls

Zduny

Sala sportowa

Zespołu Szkół w Zdunach

ul. Łacnowa 26

Alina WILK

tel. 606-198-474

tel.62-721-51-92

wilkalina@wp.pl

UKS Prosna

Grabów nad Prosną

Hala Sportowa

Grabów n/Prosną

Ul. Przemysłowa 1 A

Marek CIESIELSKI

tel. 605-310-855

mciesielski-71@wp.pl

UKS Chrobry II,

     Gizałki

Sala gimnastyczna

Szkoły Podstawowej

Gizałki , ul .Kolejowa 1

Jacek BOROWSKI

tel. 795-118-903

jacekborowski1515168@wp.pl

chrobrygizalki@wp.pl

KKS Biały Orzeł

Koźmin wlkp

Sala Szkoły Podstawowej nr. 3

Koźminie Wielkopolski

ul. Poznańska

Henryk KOLENDA

tel.607 704 512

henrykkolenda@o2.pl

oraz

Michał ULKA

tel.602 249 985

LZS ISKRA Roszki

Sala WDK Roszki

Tomasz Nowakowski

tel. 609 394 241

marzena0010@wp.pl

tel. 424 490 525

zbyrek11@interia.pl

LKS Barycz Przygodzice

Sala Szkoły Podstawowej

Janków  Przygodzki

ul. Szkolna 4

Ryszard NYKIEL

tel. 604-483-208

nykielek@wp.pl

LZS

Tarchalanka

LZS

Tarchalanka II

Tarchały Wielkie

HALA SPORTOWA ,,PILAWA”

63-430 ODOLANÓW .

UL. FRANCISZKA SÓJKI 8

Marcin KAIK

tel. 663-601-527

tenistarchaly@wp.pl

LZS Błyskawica Bożacin

Sala Domu Rolnika

Bożacin pow.Krotoszyn

Zygmunt PRZYBYŁEK

tel. 503-424-540

lzs_bozacin@vp.pl

UKS Daniszyn III

Sala Szkoły Podstawowej

Daniszyn  35

Sławomir GLASER

tel. 667-690-540

slawek_gla@wp.pl

UKS Żaki III

Taczanów

Sala Gimnazjum

 Taczanów Drugi  32 C

Marek BIERNAT

tel.502-035-691

marekbier@wp.pl

LKS Tajfun II

LKS Tajfun III

Ostrów Wlkp

Sala ZSEB  Ostrów Wielkopolski

ul. Wolności 23

( wejście od ul. Sukienniczej)

Robert STRZELCZAK

tel. 668-413-672

robertstrzelczak71@gmail.com

LKS Orzeł III

Wysocko Wielkie

Sala GOK

Wysocko Wielkie

ul. Kościelna 52

Karol LUBIENIECKI

tel.513-141-140

luka76@op.pl

LKS II Gorzyce Małe

LKS III Gorzyce Małe

Sala Szkoły Podstawowej

Wierzbno,  ul Szkolna 4

Paweł BARCZAK

tel.601-856-664

pawel.barczak8@wp.pl

KTS  GROM

Hala Sportowa w Dzierzbinie

Grzegorz

Praselski

606 401 059

gpraselski@gmail.com