II Memoriał Zygmunta Lubienieckiego - plakat

Dnia: 2017-02-14

 

REGULAMIN  

II  MEMORIAŁU  ZYGMUNTA  LUBIENIECKIEGO

 w tenisie stołowym

Raszków 4 - 5 marca  2017 r.

 

CEL:

-        uczczenie pamięci wieloletniego Prezesa Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
         ,,Południowa Wielkopolska’’ oraz Prezesa Ludowego Klubu Sportowego

       ,, Tajfun ’’ Ostrów Wielkopolski   Zygmunta LUBIENIECKIEGO,

-        popularyzacja tenisa stołowego.

 

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

-        zawody odbędą się w dniach  4 – 5 marca 2017 roku o godzinie 10:00.

-        hala widowiskowo - sportowa Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera

         w Raszkowie,  63-440 Pogrzybów 1A.

ORGANIZATORZY:

-        LKS  Orzeł Wysocko Wielkie,

-        LKS  Tajfun Ostrów Wielkopolski,

-        Klub Olimpijczyka w Wysocku Wielkim,

-        Okręgowy Związek Tenisa Stołowego „Południowa Wielkopolska”,

 

ZGŁOSZENIA:

-        zgłoszenia uczestników  przyjmowane będą  w dniu zawodów do godziny 9:40.

-        możliwe jest zgłoszenie mailowe na adres: ozts@interia.eu do 02.03.2016 r .

         do godz. 21:00.

-        w zgłoszeniu należy podać: nazwisko, imię, kategorię, rok urodzenia oraz

         klub /miejscowość,

-        wpisowe  tylko w kategoriach  kobiet, mężczyzn i weteranów w wysokości  10 zł.

 

KATEGORIE:

4 marca 2017 r. (sobota) - godz. 1000:

-         kategoria żaków/czek                        (ur. w 2006 i młodsi)

-         kategoria młodzików/czek                (ur. w latach 2004 – 2005)

-         kategoria kadetów/ek                         (ur. w latach 2002 – 2003)

-         kategoria juniorów/ek                        (ur. w latach 1999 – 2001) 

Zawodnicy młodsi mogą startować w kategorii starszej ale wówczas tracą prawo do gry
we własnej  kategorii.

5 marca 2017 r. (niedziela) - godz. 1000:

-         turniej otwarty kobiet                        

-         turniej otwarty mężczyzn       (ur. do 31-12-1978) 

-         turniej weteranów                   (ur. w 1977 r. i starsi) 

-         weteran może startować w turnieju otwartym mężczyzn pod warunkiem

          rezygnacji z udziału w kategorii weteranów.

 

SYSTEM ROZGRYWEK:

-         system uzależniony będzie od ilości uczestników w poszczególnych  kategoriach.
           Przewiduje się system  do dwóch porażek,

-         we wszystkich kategoriach turnieju zarówno w sobotę jak i w niedzielę,

          zawodnicy walczą do drugiego miejsca włącznie z lewej strony drabinki

          turniejowej. Rozgrywane będą również mecze o miejsca 5. Zawodnicy

          spoza miejsc 1-6 zostaną sklasyfikowani w przedziałach zajętych miejsc.

-         sędziowie stolikowi typowani będą przez sędziego głównego spośród

          uczestników turnieju.

 

NAGRODY:

Za zajęcie miejsc  I - III – puchary, dyplomy, vouchery 

 

Voucher

kategoria

I miejsce

II miejsce

III miejsce

kategoria żaków/czek                       

200 zł

100 zł

100 zł

kategoria młodzików/czek

200 zł

100 zł

100 zł

kategoria kadetów/ek           

200 zł

100 zł

100 zł

kategoria juniorów/ek 

300 zł

200 zł

100 zł

turniej otwarty kobiet                       

300 zł

200 zł

100 zł

turniej otwarty seniorów 

600 zł

400 zł

300 zł

turniej weteranów       

300 zł

200 zł

100 zł

Za zajęcie miejsc   IV – puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe

Za zajęcie miejsc   V - VI – puchary, dyplomy.

 

Uwagi końcowe:

-        WSTĘP NA HALĘ WYŁĄCZNIE W OBUWIU SPORTOWYM !!!

-        każdy uczestnik zawodów jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem,

-        zawodnicy nie mogą mieć przeciwwskazań lekarskich do wzięcia udziału w zawodach ,

-        zabezpieczenia medyczne zapewnia Grupa Ratownictwa Medycznego OSP we Wtórku.

-        uczestników obowiązuje strój sportowy,

-        zawodnicy występują w zawodach na własną odpowiedzialność,

-        za rzeczy zagubione podczas zawodów, organizator nie odpowiada,

-        organizatorzy nie przewidują posiłków dla zawodników,

-        każdy z uczestników zapisując się do turnieju wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku

         w materiałach promocyjnych, w szczególności zdjęć.

-        organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu oraz zasad gry,

-        kontakt,   Karol Lubieniecki  tel. 513 141 140  , Robert Strzelczak tel. 668 413 672  .                                                                                                               

        ZAPRASZAMY 

Dnia: 2017-02-14

Najbliższe zawody na terenie Południowej Wielkopolski.

4-5. 03. 2017 - RASZKÓW

II MEMORIAŁ ZYGMUNTA LUBIENIECKIEGO

-

11 .03 .2017 - GIZAŁKI

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

KAT. ŻAKÓW/ŻACZEK

-

18. 03. 2017 - PRZYGODZICE

MEMORIAŁ BOŻENY KUREK

-

18. 03. 2017 - KOŹMIN WIELKOPOLSKI

OTWARTE MISTRZOSTWA KOŹMINA WIELKOPOLSKIEGO

-

19. 03. 2017  -KOŹMIN WIELKOPOLSKI

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI ZRZESZENIA LZS

-

25. 03. 2017 - ZDUNY

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

KATEGORIA JUNIORÓW/JUNIOREK

-

01. 04. 2017 - OSTRÓW WIELKOPOLSKI

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

KATEGORIA MŁODZIKÓW/MŁODZICZEK

-

29. 04. 2017 - GOŁUCHÓW

MISTRZOSTWA OKRĘGU POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

KATEGORIA KADETÓW/KADETEK

Dnia: 2017-02-13

LIGOWY PÓŁMETEK TENISISTÓW STOŁOWYCH .

 

    Zakończyła się pierwsza runda ligowych rozgrywek tenisa stołowego

w Okręgu Kalisko - Konińskim na szczeblu czwartej ligi oraz A klasy. 

Na czele tabeli czwartej ligi znajduje się zespół UKS Doliwa Rozdrażew,

który bez straty punktu skutecznie zmierza w kierunku awansu do trzeciej ligi.

  Na kolejnych miejscach plasują się zespoły Piasta II Ostrzeszów  oraz 

Górnika Wierzbinek ,który jest beniaminkiem czwartoligowych rozgrywek.

  Najskuteczniejszym zawodnikiem czwartej ligi jest Artur Basinski (Doliwa 

Rozdrażew) ,który w dziewięciu kolejkach nie przegrał żadnego pojedynku.

    Runda rewanżowa rozgrywek IV ligi rozpocznie się po świąteczno -

noworocznej przerwie już w dniu 8 stycznia 2017 roku.

   W A-klasie w Gupie I  na czele znajduje sie Krotosz II Krotoszyn wyprzedzając

Barycz Przygodzice oraz Żaki III Taczanów, natomiast w A klasie w Grupie II

na czele znajduje się Maraton Moskurnia wyprzedzając Piasta III Ostrzeszów

oraz Orła II Wysocko Wielkie. Runda rewanżowa rozgrywek A klasy zaplanowano 

na 15 stycznia 2017roku. 

                                                                    Andrzej Wawrzyniak

Dnia: 2016-12-18

KOMUNIKAT

     W związku z zapytaniami przedstawicieli kilku klubów  Okręgu

Kalisko – Konińskiego, odnośnie prawa udziału w rozgrywkach

drużynowych prowadzonych przez Kalisko -Koniński O.Z.T.S zespołów,

które wykupiły licencje klubowe po dniu 10 września 2016 roku,

odsyłam do zapoznania się z Regulaminem WZTS.

    Przypominam jednocześnie , że pieczę nad rozgrywkami drużynowymi

szczebla wojewódzkiego   II ,III ,IV ligi ,sprawuje Wydział Rozgrywek

WZTS w Poznaniu.

                                                             

                                                                       Prowadzący

                                                                Rozgrywki Drużynowe

                                                                 OZTS Kalisz- Konin

                                                                Andrzej Wawrzyniak

 

Link do regulaminu WZTS:

http://www.wzts.pl/asp/pliki/aktualnosci/regul_rozgr_woj16-17new.pdf





Dnia: 2016-12-12

TURNIEJ o PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓW WLKP.- wyniki.

 

 V OTWARTY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY
OSTRÓW WIELKOPOLSKI  W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 30 października 2016 roku w sali sportowej Szkoły
Podstawowej w Daniszynie odbył się po raz piąty
TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓW
W TENISIE STOLOWYM. W zawodach udział wzięło
71 zawodników z województwa
wielkopolskiego i dolnośląskiego. Turniej rozgrywany
był w pięciu kategoriach.                       
      WYNIKI TURNIEJU
dziewczęta szkoły podstawowe i gimnazjum
1.Angelika Klimek -  Zenit Międzybórz
2.Agata Szczotka – Błyskawica Bożacin
3.Jagoda Wróbel – ZS Lamki
4.Kornelia Konopielko – ZS Lamki
dziewczęta powyżej 15 roku życia
1.Aleksandra Kędzia – UKS Moskurnia
2.Dominika Szczotka – Błyskawica Bożacin
3.Halina Kaman – LKS Orzeł Wysocko Wielkie
4.Joanna Zybała – Ogniwo Łąkociny
5.Paulina Robak – Błyskawica Bożacin
6. Krystyna Michalak – Barycz Przygodzice
mężczyźni do 20 roku życia
1.Piotr Kurosiński – UKS Daniszyn
2.Łukasz Skonieczny – Zenit Międzybórz
3.Damian Klimek – Zenit Międzybórz
4. Piotr Klimek – Zenit Międzybórz
5.Szymon Fajfer – UKS Daniszyn
6.Michał Dymacz – LKS Tajfun Ostrów Wlkp.
mężczyźni 20 – 40 lat
1. Marcin Drozdowski – Piast Ostrzeszów
2. Łukasz Skonieczny – Zenit Międzybórz
3.Bartosz Elias – Krotosz Krotoszyn
4.Patryk Zieleziński – Orzeł Wysocko Wielkie
5.Mariusz Perzyński – Orzeł Wysocko Wielkie
6.Marek Żubrowski – UKS Daniszyn
mężczyźni powyżej 40 roku życia
1.Daniel Borowiak – Kąty Wrocławskie
2. Marian Frączek- Piast Ostrzeszów
3.Jacek Nowicki – Czechy
4.Rafał Pokusiński – Piast Ostrzeszów
5.Andrzej Wawrzyniak – Orzeł Wysocko Wielkie
6.Andrzej Stachowski – UKS Daniszyn

 Wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Trzech pierwszych zawodników puchary i nagrody rzeczowe.
UKS Daniszyn pragnie podziękować Wójtowi Gminy
Ostrów Wielkopolski Panu Piotrowi Kuroszczykowi
i Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Daniszynie
Pani Małgorzacie Dudek za pomoc w organizacji turnieju. 
Zawody prowadzili Zygmunt Przybyłek i Sławomir Glaser.
                                           
                                                 Sławomir Glaser

Zdjęcia z turnieju znajdują się w zakładce galeria

Dnia: 2016-11-03

Wspomnienia z Rio.

      Polecam Państwu bardzo ciekawy materiał , w którym

Pan Marek Biernat ,którego nie muszę chyba  przedstawiać

środowisku tenisa stołowego, dzieli się refleksjami z pobytu

na Igrzyskach Paraolimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Link :

 http://wlkp24.info/aktualnosci/18490,pleszew-olimpijczyk-u-burmistrza.html

 

Źródło :  wlkp24.info

Dnia: 2016-09-30

Ligowe rozgrywki na finiszu.

Zakończyły się rozgrywki IV ligi  kalisko – konińskiej tenisa stołowego  oraz ,,A ’’klasy ,organizowane przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego ,,Południowa Wielkopolska’’. W bieżącym sezonie  2015/2016. udział wzięło 10 zespołów w IV lidze oraz 13 zespołów w A – klasie, która została podzielona na dwie  grupy; północną i południową zewzględu na duże odległości pomiędzy zgłoszonymi do rozgrywek  drużynami.

  W obydwu ligach startowały zespoły z powiatów ;kaliskiego, konińskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego, jarocińskiego, pleszewskiego  oraz  powiatu ostrowskiego.

 

 

  W IV lidze zwyciężył zespół Tajfun II Ostrów Wlkp. ,który awansował do III ligi

odnosząc w 13 meczach, 12 zwycięstw tylko raz remisując na wyjeździe w Daniszynie.

Drugie miejsce zajął właśnie zespół UKS Daniszyn , który po raz kolejny jako wicelider

weźmie udział w turnieju barażowym o jedno premiowane awansem do III ligi miejsce.

   Spadek z IV ligi do A klasy zanotował zespół UKS Maraton Moskurnia (pow.kaliski)


 

 

 

 

 

     Najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek 

IV ligi został Radosław Urbaniak, zawodnik

Tajfunu II Ostrów w całym sezonie odniósł 35

zwycięstw nie przegrywając żadnego meczu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA  KOŃCOWA  IV  LIGI   KALISKO – KONIŃSKIEJ w sezonie 2015/2016r.

,,Grupa mistrzowska’’

Lp.

Drużyna

m

pkt

m.pkt

 

1

TAJFUN II Ostrów Wlkp

13

25

129-62

Awans do III ligi

2

UKS  Daniszyn

13

21

116-51

Baraże oIII ligę

3

DOLIWA Rozdrażew

13

17

113-76

 

4

ORZEŁ Wysocko Wielkie

13

16

110-80

 

5

LKS Gorzyce Małe

13

7

72-113

 

 

,,Grupa spadkowa’’

6

ŻAKI  II Taczanów

13

12

87-109

 

7

LKS  II Gorzyce Małe

13

10

88-108 (4;0)

 

8

LKS Gołuchów

13

10

81-94  (0;4)

 

9

PIAST  II  Ostrzeszów

13

7

66-122

Przegrane baraże

10

MARATON  Moskurnia.

13

5

71-118

Spadek do A klasy

 

 

 

     W ,, A’’ - klasie kalisko – konińskiej w sezonie

2015/2016 wystartowało aż 13 drużyn,

w dwóch grupach ;północnej i południowej w rundzie

zasadniczej. Po zakończeniu tej fazy

rozgrywek odbył się finał ,w którym udział wzięły

po dwie najlepsze drużyny z w/w grup.

  Zwycięzcami finału została drużyna UKS II Daniszyn,

 która po zaciętym finale

pokonała różnicą zaledwie jednego seta drużynę

z pow. konińskiego Górnika Wierzbinek.

Zespół z Daniszyna wywalczył bezpośredni awans

do IV ligi natomiast Górnikom ,którzy

zajęli drugie miejsce w finale A klasy ,przyszło

zmierzyć się w dwumeczu barażowym

z przedostatnim zespołem IV ligi – Piastem II Ostrzeszów. Z tej rywalizacji zwycięsko

wyszedł zespół Górnika Wierzbinek, który tym zwycięstwem zapewnił sobie prawo startu

w przyszłym sezonie 2016/2017 w IV lidze. Natomiast  Piast II Ostrzeszów pomimo

przegranego barażu  nadal ma szansę na pozostanie w IV lidze pod warunkiem, że UKS

Daniszyn awansuje z turnieju barażowego dla wicemistrzów IV lig wielkopolskich.

 

 

          

 

    Kolejność zespołów w turnieju

  o mistrzostwo A klasy w sezonie

    2015/2016r.

 

  1. UKS II DANISZYN       - awans do IV ligi
  2. GÓRNIK WIERZBINEK  -awans do IVligi
  3. LKS BARYCZ PRZYGODZICE
  4. UKS ŻAKI III TACZANÓW

 

 

 

 

Prowadzący rozgrywki;

 Andrzej Wawrzyniak

Dnia: 2016-04-18

I OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ ZYGMUNTA LUBIENIECKIEGO - wyniki

 

WYNIKI  I  OGÓLNOPOLSKIEGO MEMORIAŁU ZYGMUNTA LUBIENIECKIEGO

                            RASZKÓW , 2-3 kwietnia 2016 roku.

 

     
 

     W dniach 2-3-kwietnia 2016 roku w Raszkowie odbył się I Ogólnopolski Memoriał

 Zygmunta LUBIENIECKIEGO w tenisie stołowym .W zawodach wystartowało ponad stu

zawodników z  województw; śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego.

   W sobotę rozegrano turniej w kategoriach junior, kadet,młodzik oraz żak, natomiast

w niedzielę do gry przystąpili seniorzy i weterani.  

  Dzięki wsparciu władz samorządowych z terenu powiatu ostrowskiego oraz hojności

wielu sponsorów, organizatorom udało się pozyskać  środki na zakup  atrakcyjnych

nagród w postaci voucherów, pucharów za miejsca od 1 do oraz  nagród rzeczowych.  

   Zawody ,których organizatorami byli ;LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, LKS ORZEŁ 

Wysocko Wielkie,Terenowy Klub  Olimpijczyka im. M. Matysiaka w Wysocku Wielkim  

oraz Okręgowy Związek Tenisa  Stołowego ,,Południowa Wielkopolska’’, zostały

przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

    Sędziami zawodów byli panowie Paweł Perz oraz  Henryk Dziergwa. 

Wyniki w poszczególnych kategoriach ;

 

    ŻAK

 

1

Zawiślak Maksymilian

WOBISTAL Piotrków Tryb.

2

Serafiński Franciszek

Smecz Konin

3

Mądry Michał

Piast Ostrzeszów

4

Latocha Kacper

WOBISTAL  Piotrów Tryb

5

Nowakowski Michał

LZS Roszki

6

Usarek Kacper

SP Uciechów

 

 

    ŻACZKA

 

1

Kwitowska Adrianna.

Chrobry Gizałki

2

Wojdal Olga

Tajfun Ostrów

3

Skonieczna Oliwia

Maraton Moskurnia

4

Zemska Aleksandra

SP Uciechów

5

Usarek Maria

SP Uciechów

6

Kusza Roksana

SP Uciechów

 

 

    MŁODZIK

 

1

Talar Wiktor

Żaki Taczanów

2

Nowakowski Bartosz

LZS Roszki

3

Fluder Łukasz

Impuls Zduny

4

Marciniak Adrian

SP Uciechów

 

 

    MŁODZICZKA

 

1

Majdecka Majka

Chrobry Gizałki

2

Faja Marcelina

Impuls Zduny

3

Zydorczyk Olga

Impuls Zduny

 

 

    KADET

 

1

Malec Wiktor

Impuls Zduny

2

Serafiński Antoni

Smecz Konin

3

Szczurek Dawid

Tajfun Ostrów Wlkp

4

Binek Michał

Tajfun Ostrów Wlkp

5

Mucha Jakub

Sobótka

 

 

    KADETKA

 

1

Chmielewska Magdalena

WOBISTALPiotrkówTryb.

2

Połczyńska Weronika

Impuls Zduny

3

Duczmal Karolina

Zesp. Szkół w Lamkach

 

 

    JUNIOR

 

1

Katafiasz  Krzysztof

Środa Wlkp

2

Balcerzak Dawid

Stella Gniezno

3

Urban Wojciech

Smecz Konin

4

Maciejewski Jacek

Żaki Taczanów

5

Staniewski Mateusz

Impuls Zduny

6

Smug Tobiasz

Grudzielec Nowy

7-8

Matela Krzysztof

Impuls Zduny

7-8

Krampilc Jędrzej

Moszczanka

 

 

JUNIOR

 

1

Kędzia Aleksandra

Maraton Moskurnia

2

Mazurek Katarzyna

Chrobry Gizałki

3

Swora Katarzyna

Impuls Zduny

 

 

    SENIOR

 

1

Matuszewski Piotr

Tajfun Ostrów Wlkp

2

Kobylański Miłosz

Tajfun Ostrów Wlkp

3

Balcerzak Dawid

Stella Gniezno

4

Małkus Pawel

Ochman Raszków

5

Pilarski Jakub

Tajfun Ostrów Wlkp

6

Urbaniak Radosław

Tajfun Ostrów Wlkp

7-8

Welke Daniel

Poznań

7-8

Grzębka Mikołaj

Koźmin Wlkp

 

 

SENIORKA

 

1

Kędzia Aleksandra

Maraton Moskurnia

2

Biel Melania

Tajfun Ostrów  Wlkp

3

Mielcarek Paulina

Maraton Moskurnia

4

Michalak Krystyna

Barycz Przygodzice

5

Dąbrowska Honorata

Kobierno

6

Dabrowska Anna

Kobierno

7

Kaman Halina

Orzeł Wysocko Wielkie

8

Iga Durczak

Jarocin

 

 

    WETERAN

 

1

Małkus Paweł

Ochman Raszków

2

Welke Daniel

Poznań

3

Kordylewski Piotr

Ochman Raszków

4

Mądry Robert

Piast Ostrzeszów

5

Marchewski Wincenty

Victoria  Jelcz-Laskowice

6

Iwulski Robert

Górnik Kłodawa

7

Pokusiński Rafał

Piast Ostrzeszów

8

Nykiel Ryszard

Barycz Przygodzice

 

 

   WETERANKA

 

1

Kaman Halina

Orzeł Wysocko Wielkie

2

Michalak Krystyna

Barycz Przygodzice

 

W ZAKŁADCE TURNIEJE -GALERIA ,ZNAJDUJĄ SIĘ ZDJĘCIA Z MEMORIAŁU 

Dnia: 2016-04-04

MEMORIAŁ BOŻENY KUREK 2016 - wyniki

         WYNIKI XXV OGÓLNOPOLSKIEGO MEMORIAŁU

          BOŻENY KUREK w TENISIE STOŁOWYM

             PRZYGODZICE  26/27.02.2016 r.

 

Młodzicy

2003 i młodsi

 

Młodziczki

2003 i młodsze

1

Nowakowski  Bartosz

Gimn.Roszki

1

Majdecka Majka

Chrobry Gizałki

2

Gabryelczyk Marcin

Gimn.Roszki

2

Wachowiak Katarzyna

Spółdzielca Kobylin

3

Dymacz  Michał

S.P. Odolanów

3

Faja Marcelina

Impuls Zduny

4

Maćkowiak Lucjan

Spółdzielca Kobylin

4

Jankowiak Wiktoria

Chrobry Gizałki

5

Klonowski Kacper

Błyskawica Bożacin

5

Kwitowska Adrianna

Chrobry Gizałki

6

Brzeziński  Marcin

Chrobry Gizałki

6

Wilk  Marta

UKS Moskurnia

 

Kadeci

 2001 -2002

 

 

Kadetki

2001-2002

 

1

Malec Wiktor

Impuls Zduny

1

Chmielewska Natalia

Piotrków Tryb.

2

Krzaczkowski Jakub

Chrobry Gizałki

2

Duczmal Karolina

Gimn.Lamki

3

Szczurek Dawid

Tajfun Ostrów

3

Połczyńska Weronika

Impuls Zduny

4

Waszyński Kacper

Spółdzielca Kobylin

4

Kędzia  Magdalena

UKS Moskurnia

5

Krystek  Szymon

Spółdzielca Kobylin

5

Motyl Estera

Gimn.Lamki

6

Wróbel  Gracjan

Gimn.Lamki

6

Matecka Angelika

Gim.Wierzbno

 

Juniorzy

 1998-2000

 

 

Juniorki

1998-2000

 

1

Lis Daniel

Gimn. Wierzbno

1

Kędzia Aleksandra

UKS Moskurnia

2

Talaga Dominik

Błyskawica Bożacin

2

Swora Katarzyna

Impuls Zduny

3

Staniewski Mateusz

Impuls Zduny

3

Mazurek Katarzyna

Chrobry Gizałki

4

Matela K

Impuls Zduny

4

Kubiak Dominika

Chrobry Gizałki

5

Szczurawski  Michał

Gimn. Wierzbno

5

Woźna Natalia

Chrobry Gizałki

6

Końcewicz Bartosz

Spółdzielca Kobylin

-

 

 

 

Turniej OPEN mężczyzn

 

 

Turniej OPEN kobiet

 

1

Drozdowski Marcin

RLKTS Raszków

1

Mielcarek Paulina

UKS Moskurnia

2

Dudziński Mariusz

Orzel  Wysocko Wlk

2

Kędzia Aleksandra

UKS Moskurnia

3

Elias Bartosz

Krotoszyn

3

Kaman Halina

Orzel Wysocko Wlk

4

Jagodziński Paweł

UKS Daniszyn

4

Michalak Krystyna

Barycz Przygodzice

5

Zieleziński Patryk

Orzel  Wysocko Wlk

5

Zybała Joanna

Łąkociny

6

Szlachta Tomasz

UKS Daniszyn

-

 

 

 

Weterani 1976 +

 

 

Weteranki 1976 +

 

1

Wachowiak Robert

 Spółdzielca Kobylin

1

Kaman Halina

Orzel Wysocko Wlk

2

Grzelski Sławomir

Krotosz Krotoszyn

2

Michalak Krystyna

Barycz Przygodzice

3

Szwajkowski Witold

Barycz Przygodzice

-

 

 

4

Wawrzyniak Andrzej

Orzel  Wysocko Wlk

-

 

 

5

Pokusiński Rafał

Piast Ostrzeszów

-

 

 

6

Nykiel Ryszard

Barycz Przygodzice

-

 

 

                                                                                                   Opracował ;  A.Wawrzyniak

Dnia: 2016-02-29